Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

"Sołdek" i Żuraw zamknięte dla zwiedzających

Uprzejmie informujemy, że z powodu prowadzonych prac remontowych statek-muzeum "Sołdek" oraz Żuraw pozostają tymczasowo zamknięte dla zwiedzających.

Ten wpis jest archiwalny.

Zapraszamy seniorów do Muzeum!

21.09.2017 |

Wyślij wiadomość |


Zapraszamy seniorów do Muzeum!

Bilet wstępu za złotówkę do Spichlerzy na Ołowiance, statku-muzeum "Sołdek" i Żurawia oraz specjalny upominek do każdego kupionego biletu dla seniora. Takie atrakcje czekają na seniorów 23 września 2017 roku w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku, tak jak wiele instytucji kultury w całej Polsce, we wrześniową sobotę zaprasza wszystkich seniorów do swoich obiektów. W tych dniach, w związku z programem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Kultura 60+", seniorzy mogą bezpłatnie lub za symboliczną opłatą skorzystać z bogatej oferty kin, teatrów, oper, filharmonii, muzeów, galerii i domów kultury.

- Seniorzy to jedna z naszych ulubionych grup zwiedzających: mają świetną wiedzę historyczną, chcą wiedzieć więcej, bardzo często uczestniczą w naszych warsztatach, np. plenerach malarskich – mówi Kamila Jezierewska z Działu Edukacji NMM – W tym roku, za symboliczną złotówkę, zapraszamy ich do naszych gdańskich oddziałów. Każdy senior, który tego dnia zdecyduje się nas odwiedzić dostanie też specjalny upominek.


Partnerzy