Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Spojrzenie wstecz

17.02.2005 |

Wyślij wiadomość |


17 lutego 2005 roku zaprezentowano w Spichlerzach na Ołowiance wystawę fotografii trójmiejskiego artysty fotografika Marka Chróścielewskiego (1944-2003) p.t. "Spojrzenie wstecz".

Fotoreporter, współpracujący m.in. z "Panoramą Północy", "Morzem","Polish Maritime News", "Żaglami", "Czasem", "Wybrzeżem", uczestnik wielu wystaw i konkursów fotograficznych, ilustrator książek o tematyce morskiej, był także zapalonym żeglarzem. Prace, które można oglądać w CMM pochodzą z różnych okresów jego twórczości i prezentują szeroki wachlarz tematyczny i różnorodność zainteresowań artysty.


"Spojrzenie wstecz"
Spichlerze na Ołowiance
17.02.2005 - 15.05.2005 r.


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+