Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Norddeutsche Realisten

11.01.2011 |

Wyślij wiadomość |


Norddeutsche Realisten

Wystawa poplenerowa obrazów ukazujących tereny nadmorskich miejscowości, zwłaszcza okolic Łeby, to efekt pleneru malarskiego, jaki odbył się w dniach 1-15 września 2010 z udziałem artystów z Niemiec. Ich twórczość, odnosząca się do XIX-wiecznych tradycji malarskich, wypada oryginalnie na tle współczesnych trendów w sztuce. Organizatorem pleneru był Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku i Biblioteka Miejska w Łebie, w której po raz pierwszy grupa Norddeutsche Realisten wystawiała swe dzieła. Można je teraz oglądać w Centralnym Muzeum Morskim, które wspólnie z Konsulatem Niemiec jest organizatorem wystawy w Gdańsku.


"Norddeutsche Realisten"
Spichlerze na Ołowiance 12.01.2011 - 6.02.2011


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+