Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Prom "Motława" - 27.09.2021 - 05.10.2021

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27.09.2021 - 05.10.2021 prom „Motława” nie kursuje. Za utrudnienia przepraszamy.

Ten wpis jest archiwalny.

Zapraszamy na oprowadzanie po Żurawiu, Sołdku i Spichlerzach na Ołowiance

17.02.2020 |

Wyślij wiadomość |


Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

23 lutego 2020 roku Narodowe Muzeum Morskie oraz PTTK w Gdańsku zapraszają na specjalne oprowadzanie po gdańskich oddziałach Muzeum: Żurawiu, Spichlerzach na Ołowiance i "Sołdku".


- Już od kilku lat celebrujemy w muzeum lutowe święto przewodników, oddając im na jeden dzień nasze gdańskie oddziały we władanie – mówi Przemysław Węgrzy, kierownik Działu Edukacji NMM - Każdy nasz oddział to turystyczna atrakcja i zależy nam, żeby jak najczęściej gościć u nas przewodników wraz z grupami turystycznymi.


W niedzielę, 23 lutego 2020 roku, muzealni goście będą mieli okazję poznać wraz z przewodnikami z PTTK tajemnice zabytkowych Spichlerzy na Ołowiance, poczuć niezwykła atmosferę Żurawia i policzyć wszystkie nity na "Sołdku".

Oprowadzania odbywać się będą o godz. 13.00 w ramach zakupionego biletu.


Więcej informacji na temat zwiedzania z przewodnikiem PTTK - biuro@pttk-gdansk.pl, tel. 58 301 60 96.


Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego


Partnerzy