Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Wi̱e̱dereröffnung am 30. Mai das Krantor, das Fishfangmuseum, das Weichselmuseum, das Zentrum zur Restaurierung von Bootswracksdas und das Museum des Frischen Haffs

Ten wpis jest archiwalny.

Gdy monitor do rzeki wpadnie...

25.03.2019 |

Wyślij wiadomość |


Gdy monitor do rzeki wpadnie...

Co robić, gdy monitor wpadnie do wody? Przyjść na nowe zajęcia edukacyjne, dedykowane wystawie czasowej "Uzbrojone rzeki. Flotylle Niepodległej" w Spichlerzach na Ołowiance.

Na zajęciach, na które zapraszamy klasy 1-3 i 4-6 ze szkoły podstawowej, dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o początkach polskiej marynarki wojennej.

- Nasi najmłodsi goście będą mogli odkryć m.in., że monitor to nie tylko ekran, a flotylle nie zawsze muszą być morskie – zaprasza Przemysław Węgrzyn, kierownik działu Edukacji NMM - Poznamy też, jak uzbrojeni byli pierwsi marynarze niepodległej Polski i co robili marynarze w czasie wolnym od pracy. Będzie można zagrać też w gry planszowe specjalnie przygotowane na wystawę i popisać się spostrzegawczością czy rozwiązywaniu zagadek o flotyllach.


Lekcja muzealna "Gdy monitor do rzeki wpadnie..."
Grupa wiekowa: klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej
Miejsce: Spichlerze na Ołowiance
Cena: 6 zł od ucznia, 1 zł od opiekuna
Terminy: od wtorku do piątku, godz.: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00

Rezerwacja lekcji


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+