Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Statek muzeum "Sołdek" zamknięty dla zwiedzająch

Uprzejmie informujemy, że z dniem 5 października 2020 roku statek muzeum "Sołdek" został zamknięty dla zwiedzających.

Ten wpis jest archiwalny.

Pejzaż gdański i morski

08.10.2009 |

Wyślij wiadomość |


Pejzaż gdański i morski

Przed nami kolejny Przegląd Malarstwa Twórców Nieprofesjonalnych – członków Stowarzyszenia Nadbałtyckiego Plastyków. A w nim: urocze widoki Gdańska oraz morskie krajobrazy. Tegoroczna edycja, do której zakwalifikowano 52 prace, nosi tytuł: Pejzaż gdański i morski i jest kontynuacją wieloletniej działalności Stowarzyszenia w zakresie animacji kulturalnej. Jednym z naczelnych zadań – obok integracji i wymiany doświadczeń – jest promocja uczestników Przeglądu i ich kulturotwórczej roli w środowisku lokalnym. Przegląd ma rozbudzać w naszej społeczności zainteresowanie aktywnością twórczą i związanym z nią kreatywnym stylem życia. Wszystkie te działania wpisują się w społeczne dążenia do uzyskania przez Metropolię Gdańską tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. Przedsięwzięcie wspierane jest dotacją Miasta Gdańska, a realizowane we współpracy z Centralnym Muzeum Morskim w Gdańsku.


"Pejzaż gdański i morski"
Sołdek 9.10.2009 - 31.10.2009


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+