Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego, za wyjątkiem Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich.

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Sale muzealne lepiej zabezpieczone

05.08.2013 |

Wyślij wiadomość |


Sale muzealne lepiej zabezpieczone

Miło nam poinformować, że Centralne Muzeum Morskie zakupiło, dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, mobilny system zabezpieczający przed kradzieżą do zabezpieczeń wystaw czasowych. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu możliwa będzie aranżacja wystaw w dowolnym z oddziałów Muzeum, a zgromadzone zbiory będą eksponowane w warunkach zapewniających im bezpieczeństwo. Przyczyni się to do poprawy stanu posiadanej infrastruktury oraz podniesie atrakcyjność oferty kulturalnej Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku.

Zadanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+