Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Nowoczesna Biblioteka

30.11.2011 |

Wyślij wiadomość |


Nowoczesna Biblioteka

Z radością informujemy Gości naszego muzeum, że katalog unikatowej biblioteki gromadzącej dzieła o tematyce morskiej jest już dostępny w Internecie ze strony domowej muzeum w zakładce "Biblioteka". Stronę główną katalogu zdobi znak rozpoznawczy naszej biblioteki zaprojektowany i wykonany przez jej wieloletniego pracownika Jana Forkiewicza.

Biblioteka CMM we współpracy ze specjalistą ds. komputerowych unowocześniła zainstalowany wcześniej system biblioteczny PATRON. Ponadto zakupiła moduł WWW systemu oraz odpowiedni sprzęt umożliwiający wyeksportowanie danych do sieci globalnej. Zbiory, nabytki bieżące i już posiadane, umieszczane są w katalogu elektronicznym od roku 1999.

Link do katalogu biblioteki

Obecne przedsięwzięcie było możliwe dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+