Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Budowa Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie

24.07.2020 |

Wyślij wiadomość |


Budowa Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku uzyskało dofinansowanie na zadanie pn. "Budowa Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie" w ramach Programu MKiDN 2020 Infrastruktura kultury w wysokości 3 mln zł na lata 2020-2022.


Celem zadania jest zwiększenie dostępu do oferty kulturalnej Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku (NMM) poprzez budowę nowego oddziału w Łebie. Wzniesienie nowego oddziału umożliwi przygotowanie ekspozycji na poziomie europejskim oraz podniesie atrakcyjność oferty kulturalnej NMM.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.Partnerzy