Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Zagraj z Muzeum!

09.09.2015 |

Wyślij wiadomość |


Zagraj z Muzeum!

Gdzie używa się rafy koralowca jako kotwicy? W którym miejscu bije serce Żurawia? Czy w Spichlerzach coś "straszy" i gdzie została ukryta flaga kodu sygnałowego?

W najbliższą sobotę, 12 września 2015 roku, zapraszamy do gdańskich oddziałów Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku na kolejną grę muzealną. Gra jest zorganizowana w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa 2015.

Przez kilka godzin będziemy wspólnie eksplorować zakamarki statku-muzeum "Sołdek", odkrywać na nowo zabytki w Spichlerzach, poznawać sekrety Żurawia i podróżować po świecie w Ośrodku Kultury Morskiej. Zwiedzający będą mogli poznać nie tylko ciekawą historię każdego z oddziałów Muzeum, ale też popisać się umiejętnością kojarzenia faktów, myśleniem logicznym i wyobraźnią.

Gra przeznaczona jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jaki indywidualnych zwiedzających. Wstęp wolny. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!


Rejestracja uczestników gry w godz. 10:00–11:00 w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku (ul. Tokarska 21-25).


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+