Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

"Z wiatrem i pod wiatr, czyli dziej się przygodo!" Gra muzealna w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku

09.09.2014 |

Wyślij wiadomość |


Z wiatrem i pod wiatr, czyli dziej się przygodo! Gra muzealna w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku

W sobotę, 13 września 2014 r. zapraszamy do gdańskich oddziałów Narodowego Muzeum Morskiego. W ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa będziemy eksplorować zakamarki statku-muzeum "Sołdek", odkrywać na nowo zabytki w Spichlerzach na Ołowiance i w Żurawiu oraz podróżować po świecie w Ośrodku Kultury Morskiej.

Tylko tego dnia w godzinach 10:00–15:00 nasi goście będą mieli okazję zwiedzić Muzeum, biorąc jednocześnie udział w grze muzealnej przygotowanej przez naszych edukatorów. Gra przeznaczona jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i indywidualnych zwiedzających. Na uczestników gry czekają atrakcyjne nagrody.

Wstęp wolny! Wydawanie kart do godziny 12:00 w Ośrodku Kultury Morskiej.
Rejestracja uczestników drogą mailową do 12.09.2014 r. na adres: edukacja@nmm.pl


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+