Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Warsztaty teatralne z Dziką Mrówką

06.10.2015 |

Wyślij wiadomość |


Warsztaty teatralne z Dziką Mrówką

Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej, które mają dużo pomysłów, lubią wymyślać historyjki, odgrywać scenki, a jednocześnie interesuje je tematyka morska - na zajęcia teatralne w Narodowym Muzeum Morskim.

Chcemy zachęcić dzieci do poznawania historii morskiej w kreatywny niecodzienny sposób. Podczas warsztatów dzieci będą rozwijać wyobraźnię i ćwiczyć dykcję, a także poznają pracę archeologów podwodnych i możliwości współczesnej konserwacji. Inspirując się niezwykłym otoczeniem Muzeum i bezpośrednim kontaktem z zabytkami, najmłodsi miłośnicy stworzą scenografię i kostiumy teatralne.

W czerwcu wystawimy przedstawienie na podstawie powieści Andrzeja Perepeczki o przygodach Dzikiej Mrówki. Gościem honorowym premiery będzie autor powieści.

Spotkania będą odbywały się dwa razy w miesiącu w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku (ul. Tokarska 21-25), oddziale Narodowego Muzeum Morskiego.


Zapisy na zajęcia przyjmujemy do dnia 30 października 2015 roku w Dziale Edukacji NMM, drogą mailową, u osoby prowadzącej warsztaty – Agnieszka Misztal a.misztal@nmm.pl nr tel. 58 329 87 33.
Karnet na rok szkolny 2015/2016 – 100 zł.


Warsztaty teatralne


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+