Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Warsztaty "Młody MacGajwer"

08.10.2015 |

Wyślij wiadomość |


Warsztaty Młody MacGajwer

Czy można wykonać model silnika parowego za pomocą słomek do napojów i balonów? Czy możliwe jest zrobić peryskop przy pomocy płyty CD i balon z worka na śmieci? Czy da się w domu skonstruować wyrzutnię rakiet?

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 10-13 lat na techniczne weekendowe warsztaty z Weroniką Pelc-Garską. Na zajęciach będziemy piłować, ciąć, kleić i konstruować samodzielnie różne mechanizmy i niezwykłe wynalazki niczym prawdziwy filmowy MacGajwer!

Warsztaty odbywać się będą w soboty, dwa razy w miesiącu, w godzinach 10:00-12:00, w Ośrodku Kultury Morskiej.

Koszt karnetu na wszystkie zajęcia w roku szkolnym 2015-2016 wynosi 150 zł. Zapisy na zajęcia przyjmuje Dział Edukacji Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku do 30 października 2015 roku.
Kontakt i zapisy: Weronika Pelc – Garska, w.pelc@nmm.pl, tel. 58 329 87 35.


Warsztaty techniczne


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+