Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Tuja zamiast choinki, czyli Boże Narodzenie poza Europą

04.12.2012 |

Wyślij wiadomość |


Tuja zamiast choinki, czyli Boże Narodzenie poza Europą

Dział Edukacji CMM zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Program dla rodzin", które odbędzie się w Ośrodku Kultury Morskiej.

Podczas spotkania dzieci i ich rodzice poznają… egzotyczne zwyczaje świętowania w Afryce i Australii. Maskotką tego dnia będzie krab kokosowy (zastępca św. Mikołaja), mieszkaniec Wyspy Bożego Narodzenia. Wraz z nim zwiedzimy wystawę "Łodzie ludów świata” i rozwiążemy egzotyczne zadania.

Na dzieci czekają również kolorowe zajęcia plastyczne, podczas których wykonamy świąteczne ozdoby – tradycyjne oraz całkiem niezwykłe.

"Program dla rodzin" skierowany jest do rodzin z dziećmi, a jego celem jest wspólne, aktywne zwiedzanie muzeum. Zajęcia są okazją do spotkania dzieci i dorosłych na gruncie sztuki i historii, wspólnego rozwiązywania zadań, rozwijania wrażliwości i wzbogacania wiedzy.

Zajęcia odbędą się w niedzielę 9 grudnia 2012 r., godz. 11:00-13:00 w Ośrodku Kultury Morskiej, ul. Tokarska 21-25, Gdańsk
Rodzinny bilet wstępu (4 osoby): 18 zł.

Zapisy do 7 grudnia:
edukacja@cmm.pl
tel.: 58 329 87 33 lub 58 785 79 12 11
Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-13 lat.


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+