Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Spotkajmy się w Muzeum

19.03.2013 |

Wyślij wiadomość |


Spotkajmy się w Muzeum

Już w najbliższą niedzielę 24 marca zapraszamy miłośników zjawisk fizycznych i chemicznych na spotkanie do Ośrodka Kultury Morskiej. W ramach cyklu pt "Cztery żywioły" po raz kolejny zbadacie właściwości wody oraz zachowanie substancji i przedmiotów zanurzonych w wodzie. Doświadczenia, które będą wykonywane pomogą odpowiedzieć na kilka pytań.

Kim był Archimedes i dlaczego wzniósł okrzyk Eureka ? Czy oliwa zawsze na wierzch wypływa? Dlaczego statki, nawet jeśli są zbudowane z materiałów bardzo ciężkich, nie toną?

Zajęcia są przygotowane dla dzieci w wieku 9-12 lat.
Cena od jednej osoby – 6 zł
Zgłoszenia prosimy składać pod nr tel. 58 329 87 33 lub mailowo edukacja@cmm.pl

24 marca 2013 roku, w godz. 11.00 – 12.30,
Ośrodek Kultury Morskiej, Gdańsk, ul. Tokarska 21-25

 


Cztery żywioły

Spotkajmy się w muzeum - Cztery żywioły Spotkajmy się w muzeum - Cztery żywioły Spotkajmy się w muzeum - Cztery żywioły Spotkajmy się w muzeum - Cztery żywioły Spotkajmy się w muzeum - Cztery żywioły Spotkajmy się w muzeum - Cztery żywioły

Partnerzy