Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Ośrodek Kultury Morskiej laureatem Nagrody Przyjaznego Brzegu

05.03.2013 |

Wyślij wiadomość |


Ośrodek Kultury Morskiej laureatem Nagrody Przyjaznego Brzegu

2 marca 2013, na targach Wiatr i Woda w Warszawie, podczas IX edycji konkursu za rok 2012, odbyło się ogłoszenie laureatów oraz uroczyste wręczenie nagród.

Miło nam oznajmić, że Centralne Muzeum Morskie otrzymało Nagrodę Przyjaznego Brzegu za całokształt pracy, rozpowszechnianie wiedzy o morzu, a przede wszystkim za wybudowanie Ośrodka Kultury Morskiej. Jak w uzasadnieniu stwierdziło jury "Ośrodek Kultury Morskiej Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku, za dowód, iż Polska jest od dawna krajem morskim...".

Konkursowi patronuje między innymi Minister Sportu i Turystyki a jury przewodniczy Andrzej Gordon, wiceprezes Zarządu Głównego PTTK.


Partnerzy