Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Kolory morza. Warsztaty plastyczne 60+

26.09.2014 |

Wyślij wiadomość |


Kolory morza. Warsztaty plastyczne 60+

Jesteś na emeryturze? Masz zacięcie artystyczne i dużo wolnego czasu? Zawsze chciałeś poznać warsztat prawdziwego artysty? Teraz masz możliwość, zrealizowania swoich planów na zajęciach plastycznych w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich początkujących artystów w wieku 60+ na warsztaty w Ośrodku Kultury Morskiej przy ul. Tokarskiej 21-25. W ramach zajęć poznamy różne techniki malarskie, zaznajomimy się z kolejnymi epokami w historii sztuki i poznamy nowe nieodkryte dotąd twórcze horyzonty. Nasze spotkania to nie tylko rozwój umiejętności, pasji i zainteresowań, ale także okazja do spędzania wolnego czasu w gronie ciekawych osób i możliwość nawiązania nowych przyjaźni.


Zajęcia odbywać się będą dwa razy w miesiącu w poniedziałki w godz. 12:00–14:00.
Zapisy na zajęcia przyjmujemy do 10 października 2014 r. w Dziale Edukacji NMM bezpośrednio u osoby prowadzącej warsztaty – Magdalena Zięba (m.zieba@nmm.pl, tel. 58 329 87 35).
Koszt zajęć całorocznych: 50 złotych.Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+