Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Kolorowe soboty – łodzią w świat wyobraźni

26.09.2014 |

Wyślij wiadomość |


Kolorowe soboty – łodzią w świat wyobraźni

Gondolą do Wenecji, tratwą trzcinową do Peru czy dżonką na Daleki Wschód? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat do Ośrodka Kultury Morskiej na kolejny cykl zajęć "Kolorowe soboty".

Raz w miesiącu wyruszymy w niezwykłą podróż w jedno z wybranych miejsc na kuli ziemskiej. Na wyprawę zabiorą nas łodzie z wystawy "Łodzie ludów świata". Podczas spotkań poznamy nie tylko różne techniki plastyczne, ale także zwyczaje, tradycje i kulturę danego kraju.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do zajęć. Wystarczy zabrać ze sobą dobre chęci, aby przeżyć ciekawą przygodę.


Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu w sobotę, w godzinach 10:30-12:30 w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku (ul. Tokarska 21-25).
Zapisy na zajęcia przyjmujemy do 10 października 2014 r. w Dziale Edukacji NMM, bezpośrednio u Magdaleny Zięby, która prowadzi zajęcia (m.zieba@nmm.pl, tel. 58 329 87 35).
Koszt zajęć całorocznych: 50 złotych.Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+