Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Jaki ma być nowy Żuraw?

31.01.2020 |

Wyślij wiadomość |


12 lutego 2020 roku, o godzinie 18.00 dyrektor Narodowego Muzeum Morskiego, dr Robert Domżał zaprasza do Ośrodka Kultury Morskiej na konsultacje społeczne dotyczące remontu i modernizacji wnętrz Żurawia Gdańskiego.


Żuraw to symbol Gdańska i jedno z najbardziej znanych miejsc na Pomorzu. Każdy wie, jak Żuraw wygląda, ale nie każdy go odwiedził. Chcemy to zmienić!


W tym roku planujemy pozyskać finansowanie oraz rozpocząć prace związane z przebudową i modernizacją wnętrz naszego oddziału - Żurawia Gdańskiego, a że o ważnych sprawach w Gdańsku się rozmawia, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konsultacje społeczne - Wspólnie zastanowimy się czego potrzebuje nasze miasto i jaką funkcję powinien spełniać Żuraw. – mówi dyrektor NMM, dr Robert Domżał - Muzeum z nowoczesną wystawą, a może miejsce sąsiedzkich spotkań i działań edukacyjnych? Zdecydujemy wspólnie, czeka nas dużo pracy, ale efekt będzie wspaniały!


Zapraszamy!
Środa, 12 lutego 2020 r., godz. 18.00
Sala konferencyjna Ośrodka Kultury Morskiej (obok Żurawia) na 4 piętrze


Patronem medialnym spotkania jest portal trojmiasto.pl.


Jaki ma być nowy Żuraw?


Partnerzy