Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Dzień otwarty w Ośrodku Kultury Morskiej

25.08.2014 |

Wyślij wiadomość |


Dzień otwarty w Ośrodku Kultury Morskiej

Oryginalne Tablice Solidarności, wokół których osnuta jest wystawa "21 Dekalog Solidarności" zostaną w najbliższych dniach przekazane Europejskiemu Centrum Solidarności. Ten cenny obiekt powstał w historycznych czasach Sierpnia 80' i jako jeden z najważniejszych dokumentów w skali świata został wpisany na listę UNESCO.

28 sierpnia 2014 r. (czwartek) to ostatni dzień ich ekspozycji w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia wystaw w Ośrodku Kultury Morskiej, oprócz "21 Dekalog Solidarności", polecamy 2 wystawy stałe: "Łodzie ludów świata" oraz interaktywną wystawę dla dzieci "Ludzie-Statki-Porty". Więcej: www.nmm.pl/osrodek-kultury-morskiej.


28 sierpnia 2014, 10:00-19:00, wstęp wolny na wszystkie wystawy w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku, ul. Tokarska 21-25.Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+