Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

1 czerwca w OKM

29.05.2013 |

Wyślij wiadomość |


1 czerwca w OKM

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do Ośrodka Kultury Morskiej na specjalny program przygotowany okazji Dnia Dziecka. W godzinach 12:00 – 15:00 przed budynkiem Muzeum od strony Motławy, przy Długim Pobrzeżu, będzie można wziąć udział w zajęciach plastycznych pt. "Magiczny świat głębin". Młodzi twórcy postarają się odpowiedzieć na pytania - kto mieszka w morskiej toni i jakie stworzenia mieszkają na dnie morza, a później zostaną zaproszeni do wspólnego tworzenia wielkiego obrazu o tematyce morskiej.

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy pokazy eksperymentów pt. "Czy można zważyć powietrze". W trakcie spotkania sprawdzimy między innymi czy trudno jest nadmuchać trzymetrowy tunel foliowy i czy można zrobić szaszłyki z balonów. Pokazy odbędą o godzinie: 12:00, 13:00, 14:00.

Sponsorem upominków dla dzieci jest firma "Trefl".Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+