Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

OKM: Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Pomorskiego

14.08.2012 |

Wyślij wiadomość |


OKM: Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Pomorskiego

W prowadzonym przez Polską Organizację Turystyczną konkursie na najlepszy produkt turystyczny zakończony został etap wojewódzki. Komisja, w skład której weszli przedstawiciele pomorskiego środowiska turystycznego i regionalnych mediów, wyłoniła tegorocznych zwycięzców. Znalazł się wśród nich nasz najnowszy oddział – Ośrodek Kultury Morskiej, który zajął drugie miejsce, ex aequo z Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie. Zwyciężył Międzynarodowy Park Kulturowy Faktoria – zrekonstruowana osada handlowa z okresu wpływów rzymskich. Wszystkie trzy nowe atrakcje województwa pomorskiego przeszły do etapu ogólnopolskiego, w którym będą walczyć o certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oraz uczestnictwo w krajowych i zagranicznych kampaniach promocyjnych.


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+