Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

OKM doceniony po raz kolejny

27.05.2013 |

Wyślij wiadomość |


OKM doceniony po raz kolejny

W dniu 23 maja 2013 r., w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich".

Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Celem konkursu jest pokazanie - poprzez promocję najlepszych przedsięwzięć - wpływu Funduszy Europejskich na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany. Nagrody główne w konkursie przyznawane są w siedmiu kategoriach.

Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się bardzo dużą popularnością. Napłynęła rekordowa liczba 311 zgłoszeń. Spośród wszystkich kategorii największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria "Rewitalizacja" (70 zgłoszeń). To właśnie w tej kategorii CMM zgłosiło projekt pt. "Przebudowa i rozbudowa infrastruktury kulturalnej Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku na potrzeby Ośrodka Kultury Morskiej".

Miło nam poinformować, że w tej trudnej kategorii Ośrodek Kultury Morskiej uzyskał nominację!

Zwycięzcą okazało się Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, drugą nominację w kategorii "Rewitalizacja" odebrało Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach.


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+