Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Nominacja do „Skrzydeł Trójmiasta”

23.10.2012 |

Wyślij wiadomość |


Ośrodek Kultury Morskiej

Najnowszy oddział Centralnego Muzeum Morskiego – Ośrodek Kultury Morskiej – został nominowany do prestiżowej nagrody „Skrzydła Trójmiasta” przyznawanej w ramach plebiscytu organizowanego przez Portal Trojmiasto.pl.

Konkurs organizowany jest już po raz trzeci, jego pierwsza edycja miała miejsce w 2008 roku z okazji dziesiątego jubileuszu Portalu Trojmiasto.pl. Zgodnie z założeniami organizatorów „Skrzydła Trójmiasta” otrzymują instytucje, inicjatywy oraz przedsięwzięcia, które zmieniają oblicze naszej aglomeracji, współtworząc jej przyjazny wizerunek w Polsce. Idea nagrody zakłada promowanie czynów, wydarzeń i przedsięwzięć, które powodują, że w Trójmieście lepiej się żyje, pracuje i wypoczywa.

W tym roku nominacje ogłoszono w sześciu kategoriach: Metamorfoza Trójmiasta, Aktywność Trójmiasta, Zielona Fala Trójmiasta, Aura Biznesu Trójmiasta, Sukces Trójmiasta i Poruszenie Trójmiasta. O tym, kto zwycięży, zadecydują głosy czytelników Portalu Trojmiasto.pl.
 
Ośrodek Kultury Morskiej walczy o głosy Internautów w kategorii „Metamorfoza Trójmiasta” obejmującej miejsca i obiekty, których nowe oblicze wpłynęło pozytywnie na wygląd Trójmiasta. Nagroda w tej kategorii przyznana zostanie za rewitalizację lub wypełnienie zastanej przestrzeni z uszanowaniem okolicznej architektury, historii i natury. Ośrodek Kultury Morskiej otrzymał nominację za „stworzenie nowoczesnej przestrzeni w sercu starego portu w Gdańsku i uczynienie z dawnego budynku administracyjnego multimedialnego obiektu edukacyjnego i nowej atrakcji turystycznej Pomorza”. W tej kategorii konkursowej nominowano również: Dworzec PKP w Gdyni, Operę Leśną, Węzeł Karczemki i Marinę Sopot.
 
Głosy na OKM oddać można tutaj. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 16 listopada podczas uroczystej gali w Operze Bałtyckiej.

Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+