Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Budowa OKM posuwa się naprzód

21.01.2011 |

Wyślij wiadomość |


Budowa OKM posuwa się naprzód

Gmach Ośrodka Kultury Morskiej nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Na dachach kładziona jest dachówka, w holu głównym powstają podkonstrukcje pod dachy szklane. Zamontowano już częściowo szklane fasady. W budynku osadzono już większość okien, wewnątrz robione są wylewki posadzek, w tym na salach wystawowych. Trwają roboty elektryczne, które można określić jako zaawansowane, postępują prace przy instalacjach wentylacyjnych. W toku jest wiele działań, które dotyczą wyposażenia budynku, a których jeszcze gołym okiem nie widać: wybierane są posadzki, drewno na podłogę, drzwi, klamki, itp. Wykonawca stara się realizować działania zgodnie z harmonogramem, ale pogoda nie zawsze sprzyja...
 

 

 


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+