Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Wystawa modelarska na "Darze Pomorza"

17.06.2012 |

Wyślij wiadomość |


Wystawa modelarska na "Darze Pomorza"

Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku i Liga Obrony Kraju organizują kolejną wystawę modelarską na Statku–Muzeum "Dar Pomorza" w Gdyni. Będzie to już XIX wystawa i jednocześnie konkurs modeli statków, okrętów, żaglowców, dioram, samolotów morskich (samoloty z II wojny światowej) oraz figurek marynistycznych.

Na tegorocznej wystawie zostanie zaprezentowanych kilkadziesiąt prac, większość modeli będzie wykonana z gotowych zestawów plastikowych albo z wycinanek kartonowych. W konkursie-wystawie udział wezmą modelarze z Gdańska, Gdyni, Tczewa, Elbląga, Torunia, Warszawy i Krasnystawu (zrzeszeni w klubach albo działający indywidualnie). Na tegorocznej imprezie wśród zaprezentowanych prac najwięcej będzie modeli okrętów wojennych z XX wieku.


Wystawa modelarska na "Darze Pomorza"
Dar Pomorza 25.06.2012 - 30.08.2012

 


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+