Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Pokonkursowa wystawa modeli

01.06.2011 |

Wyślij wiadomość |


Pokonkursowa wystawa modeli

Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku i Liga Obrony Kraju organizują wspólnie kolejną wystawę modelarską na statku-muzeum DAR POMORZA w Gdyni. Jest to już XVIII z kolei prezentacja modeli statków, okrętów, żaglowców, dioram, samolotów morskich (samoloty z II wojny światowej) oraz figurek marynistycznych. Na tegorocznej wystawie znajduje się kilkadziesiąt prac – większość modeli została wykonana z gotowych zestawów plastykowych albo z wycinanek kartonowych. W konkursie udział wzięli głównie modelarze z Trójmiasta zrzeszeni w klubach albo działający indywidualnie.


"Pokonkursowa wystawa modeli"
Dar Pomorza 27.06.2011 - 25.08.2011


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+