Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Kompleks muzealny nad Motławą

Centrum Konserwacji Wraków Statków w dniach 22.10.2019 - 8.11.2019 roku

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22.10.2019 - 8.11.2019 roku Centrum Konserwacji Wraków Statków będzie zamknięte dla zwiedzających.

Ten wpis jest archiwalny.

Pokonkursowa wystawa modeli

01.07.2010 |

Wyślij wiadomość |


Pokonkursowa wystawa modeli

Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku i Liga Obrony Kraju wzorem lat minionych organizują wspólnie wystawę modelarską na statku-muzeum "Dar Pomorza". Jest to już XVII prezentacja modeli statków, okrętów, żaglowców, dioram, samolotów morskich (samoloty z II wojny światowej) oraz figurek marynistycznych, na której znalazło się około 60 prac. Modele wykonano w ramach konkursu modelarskiego, do którego stanęli uczestnicy z Gdańska, Gdyni, Tczewa, Redy, Kruszwicy i Warszawy w przedziale wiekowym od 11 do 70 lat. Większość modeli wykonano z gotowych zestawów plastykowych albo z wycinanek kartonowych. Zapraszamy na pokłady żaglowca!


Pokonkursowa wystawa modeli
Dar Pomorza 1.07.2010 - 26.08.2010


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+