Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Fotograficzna wystawa pt. "Morze"

25.09.2008 |

Wyślij wiadomość |


Fotograficzna wystawa  pt. "Morze"

Centralne Muzeum Morskie serdecznie zaprasza do siedziby głównej na Ołowiance na zwiedzanie pokonkursowej wystawy pod tytułem "Morze". Konkurs na najciekawszą fotografię marynistyczną został zorganizowany przez Gdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej, Nadbałtyckie Centrum Kultury i Centralne Muzeum Morskie.

Wystawa składająca się z 59 prac 22 autorów prezentuje nie tylko piękne krajobrazy morskie, ale także codzienne życie mieszkańców nadmorskich miejscowości i odwiedzających je turystów.


Fotograficzna wystawa czasowa pt. "Morze"
Spichlerze na Ołowiance 27.09.2008 - 19.10.2008

 


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+