Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

"Dar Pomorza" - symbol Gdyni

09.05.2012 |

Wyślij wiadomość |


"Dar Pomorza" - symbol Gdyni

Wystawa prezentuje najlepsze prace uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 40 im. kpt.ż.w. K.O. Borchardta w Gdyni, które zostały wyłonione z konkursu szkolnego. Wizerunki "Daru Pomorza" wykonane różnymi technikami, często z użyciem zaskakujących materiałów doskonale prezentują się we wnętrzach żaglowca.

Pierwsze miejsce zajęły:
Julia Pazdrak (klasy pierwsze)
Emilia Wyka (klasy drugie)
Julia Motylińska oraz Julia Hlavaty (klasy III)

"Dar Pomorza" - symbol Gdyni - to już druga edycja konkursu organizowanego wspólnie przez "Dar Pomorza" oraz Szkołę Podstawową nr 40 w Gdyni, w roku ubiegłym tematem przewodnim było hasło "Mieszkam nad morzem".


"Dar Pomorza" – symbol Gdyni
Dar Pomorza 1.05.2012 - 6.06.2012


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+