Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Barwy Oliwy - morska

15.01.2010 |

Wyślij wiadomość |


Barwy Oliwy - morska

Morze, urzekające artystów różnych profesji jest wdzięcznym tematem malarskim. Wystawa czasowa w Centralnym Muzeum Morskim zorganizowana we współpracy z Galeria Klucznik prezentuje prace 11 artystów z Polski, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii – uczestników V Międzynarodowego Pleneru Malarskiego "Barwy Oliwy - morska", który odbył się w dniach od 29 września do 7 października 2009 roku w "Dworze Oliwskim" w Gdańsku pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Kozłowskiego, Projektu "Europejska Stolica Kultury - Gdańsk 2016" oraz CMM.


"Barwy Oliwy - morska"
Spichlerze na Ołowiance 16.01.2010 - 28.03.2010


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+