Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

"Barwy morza" na "Darze Pomorza"

10.10.2014 |

Wyślij wiadomość |


Barwy morza na Darze Pomorza

Od malarstwa abstrakcyjnego po realistyczne pejzaże. Zamglone nadmorskie krajobrazy, realistyczne sceny szkwału, łodzie rybackie w rozmaitej konfiguracji i targane wiatrem wydmy.

Na "Darze Pomorza" do 25 października 2014 roku można zwiedzać ogólnopolską wystawę marynistyczną "Barwy Morza". Na ekspozycji zgromadzono siedemdziesiąt siedem prac artystów, którzy za pomocą różnych technik i w rozmaity sposób przedstawili szeroko rozumianą tematykę morską.

Wystawa została zorganizowana przez Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART oraz Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku.


"Barwy Morza"
Dar Pomorza 7.09.2014-25.10.2014


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+