Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Godziny otwarcia

Spichlerze na Ołowiance (Gdańsk)

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, Spichlerze na Ołowiance zostają zamknięte dla zwiedzających.

 

"Sołdek" (Gdańsk)

Statek muzeum "Sołdek" zamknięty dla zwiedzających

 

Żuraw (Gdańsk)

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, Żuraw zostaje zamknięty dla zwiedzających.

 

Ośrodek Kultury Morskiej (Gdańsk)

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, Ośrodek Kultury Morskiej zostaje zamknięty dla zwiedzających.

 

"Dar Pomorza" (Gdynia)

Statek muzeum "Dar Pomorza" zamknięty dla zwiedzających

 

Muzeum Rybołówstwa (Hel)

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, Muzeum Rybołówstwa zostaje zamknięte dla zwiedzających.

 

Muzeum Zalewu Wiślanego (Kąty Rybackie)

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 26 października 2020 roku, do odwołania, Muzeum Zalewu Wiślanego zostaje zamknięte dla zwiedzających.

 

 

Muzeum Wisły (Tczew)

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, Muzeum Wisły zostaje zamknięte dla zwiedzających.

 

Centrum Konserwacji Wraków Statków (Tczew)

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, Centrum Konserwacji Wraków Statków zostaje zamknięte dla zwiedzających.

 

Dni zamknięcia Muzeum (2020)

Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+