Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Wakacje 2019 w Muzeum Zalewu Wiślanego

30.05.2019 |

Wyślij wiadomość |


Goście Muzeum Zalewu Wiślanego w pięknych Kątach Rybackich dowiedzą się, czym zajmowali się mieszkańcy tych terenów, czyli jak łowiło się ryby i budowało łodzie na początku XX wieku!


WAKACJE W KĄTACH RYBACKICH
24 czerwca – 30 sierpnia

Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich
Zapraszamy na letnie oprowadzanie po Muzeum Zalewu Wiślanego. Zwiedzający poznają historię rybołówstwa i szkutnictwa, będą mieli okazję zobaczyć nie tylko jednostki, które dawniej pływały po Zalewie, ale także oryginalny warsztat szkutniczy z okolic Łaszki. Dodatkową atrakcją będzie działająca maszyna powroźnicza oraz pełen opis wykorzystywanych w powroźnictwie narzędzi. Odwiedzające nas grupy będą mogły obejrzeć również wystawę czasową poświęconą Zygmuntowi Choreniowi - słynnemu polskiemu konstruktorowi żaglowców.

Wakacje w Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich – informacje praktyczne:
Oprowadzania od poniedziałku do piątku
Bilety:
Normalny - 6 zł
Ulgowy - 4 zł
Przewodnik:
Grupa do 30 osób - 25 zł
Grupa powyżej 30 osób - 35 zł

Środa - wstęp bezpłatny (opłata tylko za przewodnika)
Rezerwacja: m.zalewu@nmm.plPartnerzy