Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Nadwiślańskie pierniczki – zapraszamy na warsztaty do Tczewa!

21.11.2018 |

Wyślij wiadomość |


Nadwiślańskie pierniczki – zapraszamy na warsztaty do Tczewa!

Grudzień to miesiąc, w którym wszyscy z niecierpliwością czekamy na Święta Bożego Narodzenia. Z czym się ten kojarzy wyjątkowy czas? Między innymi z prezentami, rodzinną atmosferą i... pierniczkami!

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas I-III na mikołajkowe warsztaty, na których dowiecie się z czego robi się pierniki i jaki mają one związek z najdłuższą rzeką w Polsce - Wisłą. Na spotkaniu w Tczewie będzie również niepowtarzalna okazja do samodzielnego wykonania choinkowego piernika!

Zajęcia odbywać się będą w Tczewie – w Centrum Konserwacji Wraków Statków i Muzeum Wisły w dniach 3-7.12.2018 i 10-13.12.2018 o godzinie 10:00 lub 12:00.


Koszt 6 zł od uczestnika
Rezerwacja zajęć: edukacja.ckws@nmm.pl
Dodatkowych informacji udzielamy także pod nr tel. 587617531

Serdecznie zapraszamy!


Nadwiślańskie pierniczki – zapraszamy na warsztaty do Tczewa!


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+