Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Wakacje 2019 w Muzeum Wisły i CKWS

30.05.2019 |

Wyślij wiadomość |


W tczewskim Muzeum Wisły rozegracie grę poświęconą największej polskiej rzece, a w Centrum Konserwacji Wraków Statków… pomieszacie wszystkie kolory lata!


WAKACJE W TCZEWIE
24 czerwca – 30 sierpnia

Muzeum Wisły w Tczewie:

Bitwa o rzekę
Jak zostać władcą rzeki? Nie jest to proste zadanie. Potrzebna będzie współpraca całej drużyny oraz wiedza o Wiśle i geografii Polski, a nawet wykazanie się niektórymi umiejętnościami żeglarskimi. Na najlepszych czekają nagrody! Przy okazji - w ten niecodzienny sposób - poznamy wystawy w Muzeum Wisły.

Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie:

Wszystkie kolory tęczy
Jak działa pryzmat? Kiedy możemy zobaczyć tęczę i z jakich kolorów się składa? Zapraszamy na niezwykłą zabawę z kolorami. Bawiąc się kolorami, będziemy barwić, przelewać i mieszać. Zbadamy także, jakie tajemnice skrywa czarna barwa!

Wakacje w tczewskich oddziałach - informacje praktyczne:
Grupy zorganizowane, od poniedziałku do piątku, do 20 osób
Czas trwania: 60 minut
Godziny zajęć: 10.00 i 11.30
Cena: 6 zł od dziecka, 1 zł od opiekuna
dla dzieci w wieku 6-12 lat
Rezerwacja: edukacja.ckws@nmm.plPartnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+