Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Powrót do przyszłości

09.09.2011 |

Wyślij wiadomość |


Powrót do przyszłości

Wystawa "Powrót do przyszłości" to historia rybołówstwa bałtyckiego uwieczniona na starych fotografiach i w pracach znakomitego amerykańskiego fotografa Corey'a Arnolda, pokazujących współczesny obraz polskich portów. Koalicja OCEAN 2012, będąca organizatorem wystawy, pragnie zwrócić uwagę Polaków na poważny problem przełowienia ryb w wodach Unii Europejskiej. Wystawę dodatkowo uświetniają informacje i dane pokazujące nadmierną eksploatację zasobów ryb w liczbach i grafikach, przedstawione przez brytyjskiego dziennikarza i designer'a Davida McCandless'a.

To wszystko można podziwiać i analizować oglądając nasza wystawę, na którą zapraszamy do Muzeum Rybołówstwa w Helu.


"Powrót do przyszłości"
Muzeum Rybołówstwa 9.09.2011 - 18.03.2012

 


Partnerzy