Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Konkurs plastyczny on-line dla dzieci "Statek DAR DZIECI" - przedłużamy czas zgłoszeń!

05.10.2020 |

Wyślij wiadomość |


Konkurs plastyczny on-line dla dzieci Statek DAR DZIECI

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Możecie namalować, narysować, wykleić, odbić linoryt oczywiście w warunkach domowych. A kto uwielbia kolaż? Wszystkie techniki i formaty dozwolone. Macie przecież nieograniczoną wyobraźnię…!


Uwaga! Chętnych do wzięcia udziału w naszym konkursie informujemy, że przedłużamy termin nadsyłania prac do 31 października 2020 r. Ogłoszenie wyników konkursu będzie miało miejsce 11 listopada 2020 roku, podczas wydarzenia, o którym wkrótce poinformujemy.


Opis konkursu: W nawiązaniu do naszego "Daru Pomorza" (który w tym roku kończy 90 lat służby pod polską banderą) i "Daru Młodzieży" Wy zaprojektujcie… niepowtarzalny statek "DAR DZIECI", macie przecież genialne pomysły!!!


Do "twórczości artystycznej" zapraszamy dzieci z klas 0, 1-3 i 4-6 oraz dzieci i młodzież z orzeczeniem o niepełnosprawności.


Reprodukcje prac (zdjęcia) prosimy przesyłać na adres: edukacja@nmm.pl.


Oczywiście znajdziemy też miejsce w Muzeum na pokazanie Waszych prac.


Regulamin Konkursu Plastycznego "Statek DAR DZIECI"
Karta zgłoszeniowa


Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy!Partnerzy