Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Kompleks muzealny nad Motławą

Informacje ogólne


FORUM PAŃSTW MORZA BAŁTYCKIEGO
"Dziedzictwo kulturowe w promocji i rozwoju Regionu Morza Bałtyckiego"
 

Data:
28-30.11.2018

Miejsce:
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
ul. Ołowianka 9-13
80-751 Gdańsk

Organizatorzy:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego – mkidn.gov.pl
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku – www.nmm.pl


Tematyka Forum:
Forum ma być platformą wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk ekspertów z Regionu Morza Bałtyckiego w dziedzinie promocji, ochrony, zachowania bogatych i zróżnicowanych zasobów kulturowych, które stale narażone są na naturalne, a także cywilizacyjne katastrofy, terroryzm lub umyślne zniszczenie.

Jednym z celów Forum będzie przegląd międzynarodowych inicjatyw badawczych, realizowanych w ramach procesu budowania wiedzy nt. Regionu Morza Bałtyckiego. Prezentacje oraz dyskusje dotyczyć będą m.in. wzrostu regionalnej atrakcyjności, wzmocnienia turystyki i marki regionu, rozwoju projektów kulturalnych i edukacyjnych, ochrony morskiego dziedzictwa.

Językami Forum będzie polski i angielski.

Więcej informacji na temat Forum Państw Morza Bałtyckiego "Dziedzictwo kulturowe w promocji i rozwoju Regionu Morza Bałtyckiego".

Program Forum

Warunki uczestnictwa:
Udział w Forum jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny należy wypełnić i wysłać do dnia 31.10.2018 roku. O zakwalifikowaniu się na Forum zawiadomimy Państwa w ciągu 1-2 dni roboczych.

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na Forum została zakończona.

Organizatorzy Forum zapewniają materiały konferencyjne oraz posiłki, a także zapraszają na koncert i zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem.

Uczestnicy organizują, a także pokrywają koszty przejazdu i noclegu we własnym zakresie. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto lub hotelu Ibis Gdańsk Stare Miasto.

Kontakt z biurem Forum:
forum@nmm.pl, telefon: 58 301 97 49

Patronat
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+