Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Zapraszamy na warsztaty!

21.09.2017 |

Wyślij wiadomość |


Zapraszamy na warsztaty!

We wrześniu zapisujemy się na warsztaty edukacyjne w Narodowym Muzeum Morskim! A jest w czym wybierać, bo Dział Edukacji NMM przygotował cały wachlarz ciekawych propozycji. Polubimy poniedziałki, pozwiedzamy świat, poszukamy zapomnianych pamiątek, rodzinnie i interdyscyplinarnie – pobawimy się nauką, zaprojektujemy koszulki i spędzimy artystyczną Gwiazdkę na morzu!

Do 30 września 2017 roku zapraszamy do zapisów na wybrane (a czemu nie na wszystkie!) zajęcia warsztatowe prowadzone przed edukatorów z Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku. W tym roku pracownicy Działu Edukacji, tak jak w latach poprzednich, zadbali, aby oferta warsztatowa była zróżnicowana, ciekawa, a zajęcia odbywały się w jak największej ilości muzealnych oddziałów, w tym w naszym beniaminku: Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie – Połączenie tczewskich oddziałów Muzeum Wisły i nowoczesnego CKWS daje nam większą swobodę w projektowaniu oferty edukacyjnej, w tym warsztatów. Mamy nadzieję, że tegorocznym hitem, tak jak w zeszłym roku, będą warsztaty konserwatorskie dla seniorów w CKWS i stawianie pierwszych kroczków razem z maluchami też w CKWS – mówi Joanna Obniska z Działu Edukacji.

Warsztatami, które zawsze cieszą się powodzeniem, są zajęcia plastyczne, na których uczestnicy, inspirując się wystawami NMM oraz regionem gdańskim, tworzą prace w różnych technikach artystycznych – Hitem zawsze są w tym plenery malarskie. Latem planujemy plener z promem "Motława" w tle i bardzo cieszymy się na warsztaty projektowania t-shirtów. – zaprasza Barbara Wojczuk-Krystek z Działu Edukacji.


Więcej o warsztatach
Kontakt z Działem Edukacji NMM: edukacja@nmm.pl, edukacja.ckws@nmm.pl


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+