Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Wracamy do szkoły - wracamy do Muzeum na warsztaty!

14.09.2018 |

Wyślij wiadomość |


Wracamy do szkoły - wracamy do Muzeum na warsztaty!

Czy umiecie wysłać wiadomość alfabetem Morse’a, oczyścić wodę, znaleźć ośmiornicę i porozumieć się ludami Makonde z Tanzanii? Jeśli nie, albo którąś z tych umiejętności chcecie podszlifować, to zapraszamy do Narodowego Muzeum Morskiego na warsztaty weekendowe dla dzieci.

- Nowy rok szkolny to nowe wyzwania – mówi Przemysław Węgrzyn, kierownik Działu Edukacji NMM - W naszej tegorocznej ofercie warsztatowej znalazły się najbardziej lubiane przez uczniów tematy, uzupełnione o nowe zajęcia. Przygotowaliśmy szeroki wybór warsztatów, prowadzonych aktywnymi metodami przez doświadczonych edukatorów, które angażują młodych ludzi i pobudzają ich naturalną ciekawość. Zajęcia dostosowujemy do wieku i specyfiki grupy, inne zajęcia proponujemy w Tczewie, a inne w gdańskim Ośrodku Kultury Morskiej. Bez względu na miejsce, czy tematykę, u nas żadne dziecko się nie nudzi!


Harmonogram zajęć: Kolorowe soboty. Warsztaty weekendowe dla dzieci (OKM)
Harmonogram zajęć: Przygody kapitana Szarady. Warsztaty weekendowe dla dzieci CKWS)


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+