Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Muzeum zamknięte

Uprzejmie informujemy, że ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku są tymczasowo zamknięte z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Urodziny w Muzeum. Zapraszamy na interaktywną zabawę! (Ośrodek Kultury Morskiej)

30.08.2019 |

Wyślij wiadomość |


Urodziny w Muzeum. Zapraszamy na interaktywną zabawę! (Ośrodek Kultury Morskiej)

W nowym roku szkolnym zmieniamy formułę zajęć urodzinowych w Ośrodku Kultury Morskiej. Zadania - zagadki, poszukiwanie wskazówek i ukrytych przedmiotów, wesołe zabawy przenosimy na wystawę interaktywną "Ludzie-statki-porty". Po poczęstunku urodzinowym, zorganizowanym przez opiekunów, dzieci uczestniczą w zabawie tematycznej na wystawie interaktywnej.

Opłata za wstęp i zajęcia - cena dla jednego uczestnika - 25 zł.
Zajęcia trwają 2 godziny: od 13.30 do 15.30.
Ilość uczestników zajęć: maksymalnie 15 osób
Rezerwacja on-line: www.rezerwacje.nmm.pl

Uwaga: Zmiana godzin – zapraszamy od 13.30. Zabawa trwa 2 godziny (razem z poczęstunkiem).

Cennik usług edukacyjnych


Ahoj, piracka przygodo!
grupa wiekowa: 3 - 5 lat, 6 - 9 lat
Miejsce: Ośrodek Kultury Morskiej

Być piratem to nie lada wyzwanie! Zwłaszcza, gdy trzeba odszukać skarb ukryty wśród tylu kolorowych i odwracających uwagę rzeczy - może tajemnica kryje się w tratwie ratunkowej, a może w żółtym batyskafie lub jednak na drewnianym żaglowcu? Twardy orzech do zgryzienia, skoro jest tyle miejsc do wesołej zabawy!

Podczas zajęć urodzinowych poszukamy tajemniczych wskazówek wiodących do ukrytego skarbu, a przy okazji pobawimy się na stanowiskach interaktywnych, przebrani w pirackie stroje.

Rezerwacja on-line
Pobierz zaproszenie do wydruku

Pod piracką banderą
 

Podwodny świat kolorów
grupa wiekowa: 3-5 lat
Miejsce: Ośrodek Kultury Morskiej

Jakie stworzenia znajdziemy w morzach i oceanach? Co ma łuski i płetwy, a co długie macki? Czy rekin myje zęby? Po co wielorybowi prywatna "fontanna"? Tych i innych ciekawostek dowiemy się podczas zabawy urodzinowej na wystawie interaktywnej, na którą wybierzemy się we własnoręcznie ozdobionych strojach. Wśród kolorowych stanowisk, czekają nas równie kolorowe zabawy. Poszukamy także zagubionego skarbu – może nie został jeszcze pożarty przez złośliwą murenę?

Rezerwacja on-line
Pobierz zaproszenie do wydruku

Podwodny świat kolorów

 


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+