Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Spichlerze, "Sołdek" i Ośrodek Kultury Morskiej już otwarte!

Po dwumiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19, zapraszamy do zwiedzania Spichlerzy, "Sołdka" i Ośrodka Kultury Morskiej (bez sali interaktywnej) w Gdańsku. Prom "Motława" nie kursuje.
Jednocześnie informujemy, że pozostałe oddziały naszego muzeum będą otwierane dla zwiedzających w najbliższym czasie.

Urodziny w Muzeum

Urodziny w Muzeum. Zapraszamy na interaktywną zabawę! (Ośrodek Kultury Morskiej)

Urodziny w Muzeum. Zapraszamy na interaktywną zabawę! (Ośrodek Kultury Morskiej)

30.08.2019

W nowym roku szkolnym zmieniamy formułę zajęć urodzinowych w Ośrodku Kultury Morskiej. Zadania - zagadki, poszukiwanie wskazówek i ukrytych przedmiotów, wesołe zabawy przenosimy na wystawę interaktywną "Ludzie-statki-porty". Po poczęstunku urodzinowym, zorganizowanym przez opiekunów, dzieci uczestniczą w zabawie tematycznej na wystawie interaktywnej.


Urodziny w Muzeum (CKWS i Muzeum Wisły)

Urodziny w Muzeum (CKWS i Muzeum Wisły)

30.08.2019

Impreza urodzinowa dla dzieci z wykorzystaniem możliwości Centrum Konserwacji Wraków Statków i Muzeum Wisły w Tczewie. Zabawa pod opieką edukatora trwa 90 minut. W czasie 15-minutowej przerwy dzieci otrzymują poczęstunek przygotowany przez rodziców. Muzeum zapewnia naczynia jednorazowe. Zajęcia odbywają się w soboty i w niedziele w godzinach 13.00-14.30. Cena – 20 zł od osoby.


RSS

Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+