Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Jak poskromić żywioł wody? Program dla Rodzin w Tczewie

19.04.2018 |

Wyślij wiadomość |


Jak poskromić żywioł wody?

W ostatnią niedzielę miesiąca, 29 kwietnia 2018 roku zapraszamy wszystkie rodziny (tym razem szczególnie czekamy na gości z Tczewa i okolic) na spotkanie w ramach "Programu dla Rodzin".

Spotykamy się tym razem w tczewskim oddziale NMM, w Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie, aby międzypokoleniowo… okiełznać żywioł wody!

- Nasze spotkanie rozpoczniemy w Muzeum Wisły, gdzie poznamy przygody braci flisackiej podczas spławu – mówi Kamila Jezierewska z Działu Edukacji NMM - Spław Wisłą to przecież podróż pełna ciekawych przygód, pokonywanie trudności, a radość odpoczynku po ciężkiej pracy jest ogromna. Podczas spławu drewna zdarzały się też przykre niespodzianki – wszak Wisła to kapryśna królowa!

Następnie, w Centrum Konserwacji Wraków Statków spróbujemy okiełznać wodny żywioł przeprowadzając ciekawe doświadczenia i testując gry multimedialne.


Spotykamy się 29 kwietnia 2018 r. o godzinie 11.00 w Muzeum Wisły w Tczewie, ul. 30 Stycznia 4.
Cena: 20 zł (bilet rodzinny do 5 osób) – do zakupienia w kasie Muzeum Wisły w Tczewie.
Zapisy przyjmujemy do 27 kwietnia 2018 r. na adres: k.jezierewska@nmm.pl.


Jak poskromić żywioł wody? Program dla Rodzin w Tczewie


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+