Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Zapraszamy od 8 maja 2021

Ten wpis jest archiwalny.

Bunt na statku! Gdzie kapitan?!

18.03.2019 |

Wyślij wiadomość |


Bunt na statku! Gdzie kapitan?!

W niedzielę, 24 marca 2019 roku o godzinie 11.00 zapraszamy do gdańskich Spichlerzy na Ołowiance na wiosenną edycję Programu dla Rodzin. Będą emocje: zobaczymy, co się dzieje, gdy załoga okrętu buntuje się przeciwko surowym prawom panującym na statku!

- Bunt na okręcie to poważna sprawa, ale my potraktujemy go jak zabawę – tłumaczy Kamila Jezierewska, zastępca Działu Edukacji w NMM, która prowadzi zajęcia w ramach Programu dla Rodzin - Zadaniem uczestników spotkania będzie, kierując się wskazówkami i zagadkami ukrytymi w zakamarkach Spichlerzy na Ołowiance, odnaleźć dowódcę statku. Przy okazji sprawdzimy „na własnej skórze”, czy rzeczywiście życie na okręcie to nie przelewki!

Zapraszamy Rodziny z dziećmi w wieku 5-8 lat na przygodę marynarską, myszkowanie po zakamarkach Spichlerzy i mnóstwo doskonałej zabawy!


Cena: 20 zł od grupy (5-osobowej)
24 marca 2019, godzina: 11.00
Zgłoszenia przyjmujemy na adres: edukacja@nmm.pl, do 22 marca 2019 roku, do godziny 16.00.


Jak przechytrzyć wilka morskiego


Partnerzy