Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Wszystkie oddziały Muzeum otwarte!

Ten wpis jest archiwalny.

Ostatni rejs z Programem dla Rodzin!

31.05.2016 |

Wyślij wiadomość |


Ostatni rejs z Programem dla Rodzin!

Tradycyjnie, w połowie czerwca, zapraszamy na ostatnie zajęcia z cyklu "Program dla rodzin", pt. "Statek czworga imion, czyli ciekawostki "Białej Fregaty". Tradycyjnie też zajęcia odbędą się na pokładzie statku-muzeum "Dar Pomorza".

Najbardziej znany polski żaglowiec ma wiele tajemnic i sekretów. Podczas rodzinnych zajęć 12 czerwca uczestnicy programu dowiedzą się m.in. jaki rekord pobił "Dar Pomorza" i czy załogę statku stanowili tylko... ludzie? Policzą też, ile kawalerek zmieściłoby się na żaglach "Białej Fregaty". Poznając historię słynnej pływającej szkoły, zwiedzimy piękne wnętrza i otwarty pokład statku. Poszukamy pasażera na gapę i zaliczymy chrzest równikowy.


Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 7-13 lat, 12 czerwca 2016 roku, w niedzielę na godz. 11:00 do gdyńskiego oddziału Narodowego Muzeum Morskiego, statku-muzeum "Dar Pomorza".
Zgłoszenia przyjmuje Kamila Jezierewska k.jezierewska@nmm.pl z Działu Edukacji do 10 czerwca 2016 roku. Bilet rodzinny do 5 osób - 20 PLN.


Statek czworga imion, czyli ciekawostki Białej Fregaty


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+