Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Kompleks muzealny nad Motławą

"Dar Pomorza" w sezonie zimowym

Uprzejmie informujemy, że z dniem 4 listopada 2019 roku statek muzeum "Dar Pomorza" został zamknięty w związku z sezonem zimowym.

Ten wpis jest archiwalny.

Jubileusz "Daru Pomorza"

15.07.2005 |

Wyślij wiadomość |


Jubileusz "Daru Pomorza"

13 lipca 2005 roku odbyła się uroczystość 75-lecia podniesienia polskiej bandery na "Darze Pomorza". Z tej okazji na pokładzie fregaty o godz. 11.00 ks. abp. Tadeusz Gocłowski, Metropolita Gdański odprawił mszę świętą.

Udział w obchodach wziął m.in. Prezydent m. Gdyni - Wojciech Szczurek oraz przedstawiciele poprzedniego i obecnego armatora statku. Uroczystość uświetniła promocja specjalnie na tę okoliczność wydanej książki - "Dar Pomorza" 2 z serii "Studia i materiały Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku".


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+