Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
Kompleks muzealny nad Motławą

"Dar Pomorza" w sezonie zimowym

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 listopada 2018 roku statek-muzeum "Dar Pomorza" został zamknięty w związku z sezonem zimowym.

Lekcje muzealne na "Darze Pomorza"

Cennik usług edukacyjnych


Dookoła świata
Dar Pomorza
klasa 0, klasy 1-3

W trakcie zajęć poznamy ciekawostki o krajach, do których zawijała słynna Biała Fregata. Dowiemy się też, jakie przygody spotykały uczniów pływającej szkoły, jakie niespodzianki szykowała im doświadczona załoga i czego najbardziej obawiano się w pobliżu Przylądka Horn.
60 minut
Zamów lekcję
Dookoła świata
 
Żeglarskie ABC - gra muzealna
Dar Pomorza
klasy 4-6

Zapraszamy do udziału w grze muzealnej, podczas której uczniowie otrzymują specjalne karty, z którymi zwiedzają "Dar Pomorza" szukając odpowiedzi na pytania dotyczące życia codziennego na szkolnym żaglowcu. Zajęcia odbywają się pod okiem edukatora w najciekawszych pomieszczeniach statku.
60 minut
Zamów lekcję
Żeglarskie ABC

 

Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+