Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Ten wpis jest archiwalny.

Gwiazdka w CKWS

30.11.2017 |

Wyślij wiadomość |


Gwiazdka w CKWS

Macie plany na 9 grudnia? Czekamy na Was w tczewskim Centrum Konserwacji Wraków Statków. Tego dnia zaczniemy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Całą sobotę będziemy degustować pyszne pierniki, projektować kartki świąteczne, malować drewniane gwiazdki, bombki i renifery oraz robić najpiękniejsze ozdoby świąteczne. Najładniejsze trafią na muzealną choinkę, bo mamy nadzieję, że nasi najmłodsi goście pomogą nam ubrać świąteczne drzewko! W święta ogląda się filmy, więc dzięki Pomorskiemu Związkowi Żeglarskiemu zobaczymy dwa świetne morskie dokumenty: "Zrobiłem to" i "Duet". Tym samym zapraszamy na premierę naszej sali kinowej w CKWS, gdzie po raz pierwszy wyświetlimy film!

Na koniec prawdziwy rarytas! Nikt tak nie opowiada o morzu i o Gwiazdce na morzu jak pan Andrzej Perepeczko - autor kultowej sagi o przygodach Dzikiej Mrówki – książek, na których wychowały się już trzy pokolenia. Andrzej Perepeczko to również fantastyczny gawędziarz, który wprowadzi nas w świąteczną atmosferę.

Zapraszamy. Wstęp wolny!


Gwiazdka w CKWS – 11.00 – 16.00
11.00 – zaczynamy świąteczne przygotowania
11.30 – projekcja filmów "Zrobiłem to" i "Duet" – sala konferencyjna na II piętrze
13.00 – Pan Andrzej Perepeczko – Gwiazdka na morzu z Dziką Mrówką – sala konferencyjna na II piętrze
15.00 – projekcja filmów "Zrobiłem to" i "Duet" – sala konferencyjna na II piętrze

Parter CKWS - Zrób z nami łańcuch i kartkę świąteczną
Antresola CKWS – Renifer, bombka czy gwiazdka: malowanie drewnianych ozdób.


Gwiazdka w CKWS


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+