Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Zapraszamy na festyn do Tczewa!

18.08.2015 |

Wyślij wiadomość |


Zapraszamy na festyn do Tczewa!

W niedzielę, 23 sierpnia 2015 roku, zapraszamy wszystkich mieszkańców Tczewa na festyn rodzinny pt. "Morskie Opowieści".

Festyn odbędzie się w godzinach 12:00 - 18:00, na dziedzińcu Muzeum Wisły i Fabryki Sztuk. Na dzieci czekać będą specjalnie przygotowane stanowiska, na których będzie można łowić ryby, układać morskie puzzle, szukać skarbów jak prawdziwi archeolodzy i ujarzmiać morskie stwory. Starsze dzieci i dorośli będą mogli spróbować swych sił w skręcaniu lin na torze powroźniczym.

W programie dużo nagród, niespodzianki i upominki.

Festyn jest organizowany w ramach promocji nowej inwestycji Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku – Centrum Konserwacji Wraków Statków wraz Magazynem Studyjnym.


Projekt "Centrum Konserwacji Wraków Statków wraz z Magazynem Studyjnym w Tczewie" realizowany jest w ramach Programu "Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego", a wsparcia udzielono z funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych. Całkowity koszt projektu wynosi 22 mln zł. Zadanie jest realizowane w partnerstwie polsko - norweskim z Norweskim Muzeum Morskim w Oslo oraz z Muzeum Historii Kultury w Oslo.Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+